ekostyle

Predaj oblečenie!

Do našej predajne samozrejme môžete priniesť Vaše zachovalé alebo nové oblečenie, ktoré už nenosíte. Je na Vás, či si zvolíte, že chcete oblečenie predať do nášho výkupu alebo ho darovať na dobrú vec. V našom obchode spúšťame od 1. 7. 2022 výkup Vášho oblečenia. V prípade, že máte záujem o výkúp tu sú nasledovné podmienky.
1. Oblečenie treba priniesť osobne na predajňu
2. Oblečenie musí byť čisté, opraté, bez závad a poškodení
3. Oblečenie odvážime na kilá / 0,40 centov - kilo
4. Peniaze dostanete vo forme darčekovej poukážky (s ročnou platnosťou), ktorú môžete využiť na nákup v našom obchode.
PRÍKLAD: Donesiete 10 kíl oblečenia - 10kg x 0,40€ = 4,00€. Dostanete darčekovú poukážku na sumu 4 eurá, ktorú môžete ihneď využiť v našej predajni, odložiť si ju alebo podarovať.
Tešíme sa na Vás v našej predajni v EKOSTYLE !

Bellisa

Daruj oblečenie!

V prípade, ak máte doma oblečenie, ktoré už nenosíte, neviete čo s ním a záleží Vám na našej planéte, oblečenie Vám vie prevziať do starostlivosti EKOSTYLE.SK a dať mu druhú šancu. Ako poďakovanie dostanete zľavu 10% až 50% na nákup v našej predajni.

Darované oblečenie nielen dostáva druhú šancu, ale aj pomáha – z EKOSTYLE totiž odchádzajú financie aj na pomoc občianskym združeniam či neziskovkám zameraným na zvieratká, prírodu, pomoc ľudom či recykláciu - OZ Bánovskí chlpáči, OZ VNUČKA.sk. V prípade záujmu o spoluprácu, finančnú podporu pre zvieratká či oblečenie, kde ho nie je dostatok, nás kontaktujte. Radi sa k Vám pridáme a podporíme Vás. Kontaktujte nás prosím na info@ekostyle.sk

Na našej predajni máme vyhradený čas darovania oblečenia a to KAŽDÚ STREDU od 9:00 - 17:00 - Darovanie oblečenia našimi zákazníkmi na našej predajni je BEZPLATNÉ. Ku každému oblečeniu sa správame s láskou, dávame mu druhú šancu a starostlivo ho posúvame ďalej alebo do recyklácie a našich zákazníkov odmeníme zľavovou poukážkou od 10% do 50% na nákup v našej predajni.

Čo ak je Vaša pobočka pre mňa ďaleko?
v prípade že si zďaleka a nemáš možnosť navštíviť našu predajňu, treba vyplniť TENTO DOTAZNÍK podpísaný a vypísaný pribaliť k oblečeniu a pre tvoje nenosené oblečenie pošleme kuriéra, ktorý ho doručí k nám. My ti zato pošleme zľavový kód na tvoj email vo forme poukážky na nákup na našom webe. Táto služba je spoplatená sumou 5 € za balík.

Prečo poplatok?
Ostatné oblečenie, ktoré vyhodnotíme ako - špinavé, deravé, vyžmolkované starostlivo posúvame ďalej do recyklácie, avšak v tomto prípade (ak donesiete alebo pošlete iba takéto oblečenie, ktoré už nedokáže nikomu pomôcť) si účtujeme poplatok 5 EUR za RECYKLÁCIU, pretože triedenie oblečenia a odvoz na recykláciu nás stojí čas a peniaze. Ak je Vaše darované oblečenie v poriadku, čisté a schopné pomoci niekomu inému - Vás našich zákazníkov zato odmeníme zľavovou poukážkou od 10% do 50% na nákup v našej predajni. Tešíme sa, že SPOLU POMÁHAME!

ekostyle ekostyle ekostyle

Ako môžem pomôcť?

Stále hľadáme a naberáme ľudí a organizácie, ktoré potrebujú pomoc! V prípade, že aj VY viete o niekom, komu chýba oblečenie, kľudne aj fyzická osoba, detské domovy či ľudia bez pomoci - kontaktujte nás do správy na našom facebooku alebo na náš email info@ekostyle.sk. Radi pomôžeme a posunieme oblečenie, aby poslúžilo dobrému účelu.

Kam ďalej putuje moje oblečenie?
Aktuálne spolupracujeme s kultúrnym strediskom Opatová pri Trenčíne, kam vozíme VAŠE DAROVANÉ OBLEČENIE na pomoc rôznym rodinám v hmotnej núdzi z celého Trenčianskeho okresu.