ekostyle

Daruj oblečenie!

V prípade, ak máte doma oblečenie, ktoré už nenosíte, neviete čo s ním a záleží Vám na našej planéte, oblečenie Vám vie prevziať do starostlivosti EKOSTYLE.SK a dať mu druhú šancu. Ako poďakovanie dostanete zľavu 15% až 20% na nákup na na našom webe. Pokojne nás kontaktujte do správy pre viac informácií na info@ekostyle.sk
Darované oblečenie nielen dostáva druhú šancu, ale aj pomáha – z EKOSTYLE totiž odchádzajú financie aj na pomoc občianským združeniam či neziskovkám zameraným na zvieratká, prírodu, pomoc ľudom či recykláciu - OZ Bánovskí chlpáči, OZ VNUČKA.sk.
V prípade záujmu o spoluprácu, finančnú podporu pre zvieratká či oblečenie, kde ho nie je dostatok, nás kontaktujte s Vašim občianskym združením. Radi sa k Vám pridáme a podporíme Vás. Kontaktujte nás prosím na info@ekostyle.sk

Bellisa

Ako to funguje?

Pre tvoje nenosené oblečenie pošleme kuriéra, ktorý ho doručí k nám a my ti zato pošleme zľavový kód na tvoj email vo forme poukážky na nákup na našom webe. Táto služba je spoplatená sumou 5 € za balík.

Prečo poplatok?
Oblečenie, ktoré už nie je vhodné na predaj posúvame ďalej. Všetky veci, ktoré prijímame, vyžadujú náklady na triedenie, odvoz, fotenie či na skladovanie. V prípade, že ste z okolia Bánoviec nad Bebravou a zvolíte formu osobného doručenia oblečenia - NIE JE ŽIADNY POPLATOK za odber a Vaše oblečenie preberieme BEZPLATNE.