EkoStyle | Blog

BLOG

LETO JE TU

Publikované 11. 06. 2021

Toto leto nájdete v našej ponuke aj našu vlastnú limitovanú kolekciu letných šiat na ramienka aj s 3/4 rukávom. Naše šaty sú vyrobené z jemného úpletového materiálu v základných veľkostiach S,M,L,XL. Vyberte si aj Vy svoje letné farebné šaty. Šaty sú aj v skvelých farbách - čierna, červená, oranžová, fialová, krémová a určite si každá z Vás príde na to svoje :-)

SÚŤAŽÍME

Publikované 09. 05. 2021

SÚŤAŽÍME !!! Dáme si spoločne rýchlu súťaž o tieto nádherné červené šaty. Červené šaty majú odhalené ramienka, sú čistonové a máme ich vo všetkých veľkostiach. Súťaž potrvá do konca mája...a čo treba preto urobiť ? Treba lajknúť našu stránku na facebooku alebo instagrame a komentovať príspevok: súťažím spoločne s ............ a označ aspoň 2 kamošky, s ktorými miluješ nakupovanie. POSLEDNÝ MÁJOVÝ DEŇ LOSUJEME tak to nepremeškajte 🤍

...UŽ ČOSKORO

Publikované 24. 04. 2021

...už čoskoro sa môžete tešiť na našom webe na NOVINKY, rôzne štýlové kúsky, ktoré si jednoznačne zamilujete rovnako ako aj MY. Blíži sa LETO, preto sme sa zamerali na šaty, klobúky, sukne, kraťasky a všetko čo ku tomuto úžasnému obdobiu patrí. Užili sme si víkend plný fotenia, práce ale aj zábavy a tešíme sa ako sa budú naše nové kúsky páčiť VÁM. Dajte nám vedieť. Sme tu pre Vás.

DARUJ a bude ti PODAROVANÉ

Publikované 04. 04. 2021

Ahojte všetci ! V prípade, ak máte doma oblečenie, ktoré už nenosíte, neviete čo s ním a záleží Vám na našej planéte, oblečenie Vám viem prevziať do starostlivosti ja a dať mu druhú šancu. Ako poďakovanie dostanete darčekovú poukážku na nákup na webe www.ekostyle.sk Pokojne ma kontaktujte do správy na Facebooku alebo Instagrame pre viac informácií 💌

NOVÝ TOVAR

Publikované 21. 03. 2021

Aktuálne pre Vás chystáme nový jarný a letný tovar. V plnom nasadení pre Vás fotíme všetky kúsky, ktoré budú na teplé dni, ktoré prichádzajú ako stvorené. Už sa nevieme dočkať, ako sa nám pochválite s Vašimi novými kúskami, ktorými NEZABUDNITE, pomôžete aj zvieratkám aj našej planéte. Prajeme krásny prvý jarný deň. EKOSTYLE

VALENTÍNSKA AKCIA

Publikované 07. 02. 2021

Od 7.2 - 14.2 2021 nás čaká obrovská VALENTÍNSKA AKCIA. Na všetko oblečenie bude v tomto dátume zľava 30% ! NEPLATÍ už na zľavnené produkty. Prajeme Vám príjemné nakupovanie! Váš Ekostyle.

JANUÁROVÝ VÝPREDAJ

Publikované 10. 01. 2021

POVIANOČNÝ VÝPREDAJ... Veríme, že ste oddýchnutí, plní elánu, ale hlavne ZDRAVÍ, pripravený do nového roku, nových výziev a prekvapení, ktoré si pre nás tento rok prichystal. My sme si pre Vás prichystali hneď na začiatku tohto roku VÝPREDAJ OBLEČENIA EKOSTYLE zo starého roku 2020, ktorý nájdete na našom webe a už ČOSKORO sa môžete tešiť aj na NOVINKY, ktoré pre Vás postupne fotíme ♥ Nezabudnite, že sme tu stále pre Vás.

2021

Publikované 01. 01. 2021

Od nás z EKOSTYLE aj Bellisamade posielame veľa lásky, šťastia ale čoho najviac - zdravia do nového roku 2021 ⏳Veríme, že tento rok vykročíme správnou nohou do lepších časov ako ľudia s pokorou a láskou v našich srdciach. Ďakujeme všetkým našim verným aj novým zákazníkom v roku 2020 a tešíme sa na ten ďalší. Už teraz sa tešíme na nový tovar aj nové šperky a ich nových majiteľov, ktorých nám tento rok prinesie a pevne veríme že sa konečne vidíme aj naživo, nielen cez sociálne siete, veľmi nám totiž chýbate.

Štastné a Veselé 2020

Publikované 24. 12. 2020

‼️Objednávky na všetko oblečenie PRIJÍMAME DO 21.decembra 2020 ‼️ začíname potom až v novom roku.️ Ďakujeme Vám všetkým za Vašu priazeň a že svojimi objednávkami podporujete EKOLÓGIU a ZVIERATKÁ. Veríme, že všetkým, ktorých čaká pod vianočným stromčekom aj naše oblečenie, sa bude páčiť a dobre nosiť. Vidíme sa v novom roku a všetkým prajeme veľa zdravia, ostatné už príde prirodzene samo...

Spolupráca

Publikované 05. 11. 2020

V EKOSTYLE máme vzťah aj k prírode a duchovnému životu vďaka stránke numerologia.sk, pričom vznikla aj myšlienka výroby šperkov z prírodných kameňov - bellisamade.sk, budeme radi ak nás navštívite aj tam. Aktívne sa venujeme sa celospoločenskej téme ako zabrániť znečisťovaniu našej planéty. V rámci toho preto preferujeme prírodné šperky a dávame oblečeniu druhú šancu na tejto web stránke. Prispievame hlavne na pomoc zvieratkám a útulkom.