BLOG

VYKLADÁME!

Publikované 15. 06. 2022

Pozor dievčatá vykladáme NOVÝ TOVAR a nasledujúci týždeň budú naše LIVESTREAMY na facebookovej stránke zamerané hlavne na NOVÝ TOVAR, pozorne SLEDUJTE INFO na webe alebo na našej facebookovej stránke kde sa dozviete viac informácií, pretože k novému tovaru pribudnú aj VÝPREDAJE - VŠETKO PO 2,5O EUR!

GRATULUJEME K VÝHRE!

Publikované 13. 06. 2022

Srdečne GRATULUJEME našej zákazníčke, ktorá vyhrala v poslednej súťaži Vami obľúbenú fľašu EKOSTYLE! Dúfame, že nájde svoje ekologické využitie a my sa budeme tešiť. keď budeme môcť takéto EKO VECI k V8m posúvať aj naďalej. Fľašky sú samozrejme dostupné aj na našom webe www.ekostyle.sk

Pomáhame...

Publikované 10. 06. 2022

Tentokrát z našej tržby odišli peniaze pre Bánovských chlpáčov konkrétne pre Benyho, z čoho sa nesmierne tešíme a sme radi, že môžeme byť súčasťou. "Ďakujeme EkoStyle SK za finančnú pomoc 2x50€ z nákupu a Charme Caffe za 100€ z dražby obrazu. Nesmierne si ceníme, že na nás myslíte. 🙂 Finančné dary budú použité na zaplatenie nákladov na liečenie pre Benyho. Spolu pomáhame ❤"

VYKLADÁME NOVÝ TOVAR

Publikované 06. 06. 2022

VYKLADÁME NOVÝ TOVAR až do SOBOTY dievčatá a že je ozaj z čoho vyberať!Tentokrát sme pre Vás naskladnili veľa značkových vecí, letných topov, sukní a hlavne šatočiek ! V sobotu sa na Vás tešíme aj v LIVESTREAME, kde si ukážeme netradične už doobeda všetok NOVÝ TOVAR! Takže POZOR SOBOTU MÁME ZATVORENÉ a iba VYSIELAME!!!

U nás si vyberie naozaj každý!

Publikované 03. 06. 2022

V našom obchodíku nájdete rôzne oblečenie v rôznych veľkostiach a naozaj u nás nakúpi každý z Vás! Aj tí najmenší zákazníci ! Dnes u nás nakúpila aj jedna z našich najmladších zákazníčiek, čomu sa veľmi tešíme a ďakujeme veľmi krásne za každý jeden úsmev a každú jednu zákazníčku, ktorá nás príde navštíviť a niečo si zakúpiť! Ste skvelé!

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN

Publikované 01. 06. 2022

‼️ POZOR ‼️ Od 1.6 2022 sme tu pre Vás už od 8:00 hod 😍 Tešíme sa na Vás ešte o hodinku dlhšie v našom obchodíku ! A nezabudnite, že fungujeme aj ako PACKETA, čiže si k nám viete poslať balík a taktiež ho môžete aj od nás odoslať úplne jednoducho a BEZSTAROSTNE!

Vyskladaj si vlastný OUTFIT

Publikované 30. 05. 2022

Vyskladajte si u nás dievčatá akýkoľvek OUTFIT za SKVELÉ CENY! V Ekostyle na Vás čaká kopec štýlového oblečenia v -50% ZĽAVE a ešte omnoho viac, stačí navštíviť našu predajňu alebo si objednajte priamo na webe veci v obrovskej zľave a ako bonus dostanete malú pozornosť od nás pre Vás. Tešíme sa na Vás!

Spolu pomáhame

Publikované 25. 05. 2022

Keď sa spoja dobrí ľudia, dejú sa zázraky. V spolupráci s Kultúrne Centrum Aktivity v Trenčíne, sme priviezli plné auto oblečenia určeného na charitatívne účely ❤️ Toto oblečenie spolu s oblečením, ktoré nám nosíte aj Vy na predajňu a oblečenie z nášho obchodíku poputuje v spolupráci s našom pani primátorkou PhDr. PaedDr. Rudolfa Novotná Mládež Slovenského Červeného kríža Bánovce nad Bebravou a Lubka Liškova z obce Opatová tam, kde ho najviac potrebujú.

  • V prípade, že máte doma aj Vy oblečenie, ktoré nenosíte, stačí ho priniesť k nám na predajňu Ekostyle a my Vaše oblečenie posunieme ďalej.
  • V ...

Súkromný LIVESTREAM

Publikované 22. 05. 2022

Tak dievčatá je to TU ! Aktívne už vysielame 2 mesiace LIVESTREAMY na našej facebookovej stránke, kde si môžete zakúpiť ONLINE oblečenie z nášho obchodíku. Či už je to nová kolekcia alebo VÝPREDAJ vždy chcete vidieť z obchodíku viac, čomu sa veľmi teším. Preto som sa rozhodla, že od 1.6 2022 SPÚŠŤAME k našim verejným aj SÚKROMNÉ LIVESTREAMY, kde si každá Vás osobitne môžete vybrať z pohodlia domova dámske, detské či pánske oblečenie a taktiež kabelky a doplnky! DOSTUPNÉ TERMÍNY, na ktoré sa môžete nahlasovať ZVEREJNÍME UŽ ČOSKORO! Tešíme sa na Vás!

ZĽAVA 50%

Publikované 02. 05. 2022

Všetko v obchodíku EKOSTYLE je tento týždeň NA POLOVICU! Doskladnili sme aj nový, detský a EXKLUZÍVNY TOVAR, máte sa určite načo tešiť dievčatá a nezabudnite, že stále prebieha súťaž ! Automaticky ste zaradené do súťaže každým svojim nákupom, čím viac nakúpite, tým väčšia šanca, že môžete vyhrať nasu súťaž o dve nákupné poukážky v hodnote 15 EUR na oboch našich weboch ! Tešíme sa na Vás !!!