BLOG

JANUÁROVÝ VÝPREDAJ

Publikované 10. 01. 2021

POVIANOČNÝ VÝPREDAJ... Veríme, že ste oddýchnutí, plní elánu, ale hlavne ZDRAVÍ, pripravený do nového roku, nových výziev a prekvapení, ktoré si pre nás tento rok prichystal. My sme si pre Vás prichystali hneď na začiatku tohto roku VÝPREDAJ OBLEČENIA EKOSTYLE zo starého roku 2020, ktorý nájdete na našom webe a už ČOSKORO sa môžete tešiť aj na NOVINKY, ktoré pre Vás postupne fotíme ♥ Nezabudnite, že sme tu stále pre Vás.

2021

Publikované 01. 01. 2021

Od nás z EKOSTYLE aj Bellisamade posielame veľa lásky, šťastia ale čoho najviac - zdravia do nového roku 2021 ⏳Veríme, že tento rok vykročíme správnou nohou do lepších časov ako ľudia s pokorou a láskou v našich srdciach. Ďakujeme všetkým našim verným aj novým zákazníkom v roku 2020 a tešíme sa na ten ďalší. Už teraz sa tešíme na nový tovar aj nové šperky a ich nových majiteľov, ktorých nám tento rok prinesie a pevne veríme že sa konečne vidíme aj naživo, nielen cez sociálne siete, veľmi nám totiž chýbate.

Štastné a Veselé 2020

Publikované 24. 12. 2020

‼️Objednávky na všetko oblečenie PRIJÍMAME DO 21.decembra 2020 ‼️ začíname potom až v novom roku.️ Ďakujeme Vám všetkým za Vašu priazeň a že svojimi objednávkami podporujete EKOLÓGIU a ZVIERATKÁ. Veríme, že všetkým, ktorých čaká pod vianočným stromčekom aj naše oblečenie, sa bude páčiť a dobre nosiť. Vidíme sa v novom roku a všetkým prajeme veľa zdravia, ostatné už príde prirodzene samo...

Spolupráca

Publikované 05. 11. 2020

V EKOSTYLE máme vzťah aj k prírode a duchovnému životu vďaka stránke numerologia.sk, pričom vznikla aj myšlienka výroby šperkov z prírodných kameňov - bellisamade.sk, budeme radi ak nás navštívite aj tam. Aktívne sa venujeme sa celospoločenskej téme ako zabrániť znečisťovaniu našej planéty. V rámci toho preto preferujeme prírodné šperky a dávame oblečeniu druhú šancu na tejto web stránke. Prispievame hlavne na pomoc zvieratkám a útulkom.

Vitajte !

Publikované 01. 11. 2020

Vitajte ! Pýtate sa kto sme? EKOSTYLE je projekt, v ktorom dávame málo nosenému oblečeniu druhú šancu a hlavne tým kúskom, ktorými kúpou pomôžeme našej planéte. Ideou je pocit, kde sa opäť radi vrátite nakupovať a cítite sa príjemne nielen kvôli oblečeniu. Navyše svojim nákupom prispejete nielen k ekológii ale aj sociálne tak, že z každej predanej veci odvedieme časť z predajnej ceny na pomoc týraným zvieratkám a zvieratkám bez domova. Nákup u nás má preto hlbší zmysel ako len nakupovanie oblečenia. Aj vďaka Vášmu nákupu môžeme robiť zmysluplný projekt, pomáhať dobrej veci a robiť tak prácu, k...